lokmacı ana bodrum

Lokmacı Ana Bodrum

Lokmacı Ana Bodrum, 1980 yılında Metin Hakkı AYRAN ve Havva AYRAN tarafından Bodrum’da kurulan, dededen toruna meşhur Bodrum Lokması‘nı kaliteden ödün vermeden yapmayı sürdüren sıcak ve samimi bir aile işletmesidir.

 

Lokmacı Ana Bodrum, meşhur Bodrum Lokması denilince, akla gelen ilk işletmedir. Meşhur Bodrum Lokması‘nın dışında Bodrum mandalina reçeli, marmelatı, lokumu ve nefis mandalinalı dondurması ile adından söz ettirmektedir.

 

Araçlarımız, istenilen her noktaya profesyonel ekibimiz ile gelerek hizmet vermektedir. Lokmalarımız tabak, çatal ve benzeri diğer ek hizmetler ile birlikte siz hayır severler adına dağıtılmaktadır. Lokmalarımız araçlarımızda bulunan ekipmanlarımız sayesinde taze ve sıcak şekilde servise hazır olarak getirilip, işinin ehli çalışma arkadaşlarımız tarafından servis edilir.

 

Özellikle Bodrum’da yaz kış yaşayanlar ve Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeridir. Çok sayıda müdavimi olan Lokmacı Ana Bodrum, Antalya’da düzenlenen, Yöresel Ürünler Fuarı’nda meşhur Bodrum mandalinasından yaptığı ürünlerle boy göstermiş; Bodrum’u başarı ile temsil eden tek işletme olmuştur. Birçok medya kanalında yer alan Lokmacı Ana Bodrum‘nın ünü, Bodrum ve Türkiye sınırlarını aşmıştır. Lokmacı Ana Bodrum, her yıl Miami-ABD’de düzenlenen Türk Festivali’nde, meşhur Bodrum Lokması‘nı tanıtma fırsatını bulmuş ve büyük övgüler almıştır.

 

Bir Bodrum markası olan Lokmacı Ana Bodrum, gelen talep üzerine uluslararası pazarlara açılma kararı almıştır. Kısa süre içerisinde başta Kuveyt olmak üzere Katar ve Dubai’de şubeler açmak için de çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Lokmacı Ana Bodrum, ilkeleri doğrultusunda, kaliteli ürün, güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlerin hizmetinde olmaya devam edecektir. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz

#lokmacianabodrum #bodrumhayirlokmasi #bodrumsaraylokma #bodrumdakilokmacilar #bodrumarabalokmadaditma #bodrumlokmdagitma #bodrummeshurlokmaci #bodrumlokmafiyatlari #lokmaci #hayirlokmasi #saraylokma #lokmadokturme